Series High Power LED, najlepsze LEDY na rynku! KMLEDS

Produkt firmy KMleds to obecnie najszybciej rozwijająca się kategoria w technologii LED. Renomowana firma jest gwarancją najlepszej klasy oraz wysokiej sprawności i mocy urządzenia, odpowiadającego wszelkim standardom najnowszej generacji. Firma chwali się wynikami 92% zadowolonych klientów.

Są bardzo łatwe do zastosowania, mogą współpracować z wieloma odbiornikami. Jednak pozostają stosunkowo drogie.

Series High Power LED KML-60WK

Niedawno na rynek trafił nowy produkt firmy KMleds. KML-60WK to wysokogatunkowy emiter LED. Wykonany w najnowszej technologii półprodukt zapewnia tysiące godzin ciągłej pracy w zamian za godziwą cenę, czyli spełnia dwa podstawowe kryteria wyboru sprzętu świecącego.

KML-60WK to produkt, który jest skierowany do najbardziej wymagających klientów. Przy niewielkim prądzie potrzebnym do zadziałania (jedynie 2 ampery) zapewnia światło o wartości ponad 10000 lumenów rozchodzące się pod kątem 120 stopni.

Firma KMleds skupia się na wyprodukowaniu towarów najwyższej jakości, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Ma to odwzorowanie w statystykach – ponad 90% kupujących nie żałuje, że wybrało wysokiej klasy produkty www.KMleds.com. Wybór ten pozwolił im uniknąć napraw czy przedwczesnej wymiany sprzętów na nowe, co z kolei wiąże się z wysokimi kosztami i niedogodnościami. KML-60WK został wykonany z wytycznymi Unii Europejskiej, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa. Jest to niezawodny emiter, który spełni oczekiwania każdego wymagającego klienta.

Podstawowe cechy:

  • Długi czas życia,
  • Krótki czas reakcji,
  • Niskie napięcie stałe „DC”.

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *