Trawnik z rolki w każde miejsce.

Marzysz o pięknym, zielonym trawniku przed swoim domem lub w ogrodzie, ale nie masz czasu na pielęgnację prawdziwej trawy? Z pewnością słyszałeś o sztucznej trawie z rolki, ale być może nie byłeś do niej przekonany. Sprawdź, ile zalet będzie miało jej posiadanie!

Trawa z rolki – czym naprawdę jest?

Syntetyczna trawa z rolki to rodzaj wykładziny, którą kupujemy na metry. Dzięki najnowszym technologiom stworzona jest tak, aby jak najbardziej przypominała naturalny trawnik. Zazwyczaj sztuczna trawa z rolki wykonana jest z polietylenu albo polipropylenu lub ich połączenia, co daje jej ogromną wytrzymałość przy zachowaniu niezwykłej miękkości. Włókna są przyczepiane do specjalnego podłoża, co pozwala na ułożenie jej na powierzchni jak wykładziny. Pierwsza sztuczna trawa z rolki powstała w latach 60. XX wieku w USA, jednak od tamtego czasu jej jakość i liczba modeli znacząco wzrosła. Dystrybutor sztucznej trawy oferuje różne odcienie, stopie miękkości i wysokości runa trawy z rolki na swojej stronie trawa-krajobrazowa.pl.

Zalety sztucznej trawy z rolki

Sztuczny trawnik wyróżnia wiele aspektów, które czynią go bardziej opłacalnym i wygodniejszym w porównaniu do naturalnej trawy:
1. Trawa z rolki jest odporna na niekorzystne czynniki atmosferyczne, np. zachowuje swój kolor nawet czy silnym nasłonecznieniu.

  1. Sztuczny trawnik jest odporny na długotrwałą suszę czy intensywne opady – nie istnieją takie problemy jak błoto czy kałuże – dzięki możliwości odprowadzenia wody.
  2. Żadna pora roku nie jest straszna trawie z rolki – po zimie sztuczny trawnik wygląda świetnie bez żadnych zabiegów pielęgnacyjnych.
  3. Niewątpliwie najważniejszą zaletą sztucznej trawy jest jej bezobsługowość – nie wymaga ona koszenia, nawożenia, nawadniania, usuwania chwastów, co oszczędza czas i pieniądze. Warto ją jedynie szczotkować i usuwać ewentualne zanieczyszczenia.
  4. Układanie sztucznej trawy jest proste i niewymagające specjalistycznej pomocy – dystrybutor sztucznej trawy na swojej stronie przygotował instruktaż dla osób, które układanie sztucznej trawy mają wykonać po raz pierwszy.

Wszechstronność trawy z rolki, czyli o zastosowaniu słów kilka

Ogromna ilość miejsc do układania sztucznej trawy może zaskoczyć – można ją kreatywnie wykorzystać na wiele sposobów! Dystrybutor sztucznej trawy z trawa-krajobrazowa.pl podpowiada, gdzie sprawdzi się trwa z rolki:

  • W ogrodach i na terenie wokół domu – cóż może być lepsze niż wiecznie zielony i zadbany teren wokół domu? Ogród, którego nie trzeba kosić ani martwić się o kałuże czy wysuszoną trawę – rozwiązanie to trawa z rolki!
  • Na placach zabaw – sztuczny trawnik świetnie sprawdzi się na placach zabaw dla dzieci. Dzięki najlepszej jakości materiałom i solidnemu wykonaniu doskonale amortyzuje upadki i zniesie intensywną eksploatację – skakanie, bieganie i zabawy grupowe.
  • Na balkonach i tarasach – dla osób niemających możliwości posiadania zielonego ogrodu istnieje świetna alternatywa – zazielenienie balkonów i tarasów sztuczną trawą! Nie byłoby możliwe posadzenie naturalnej trawy, a układanie sztucznej trawy jest wykonalne w każdym miejscu. Stwórz swój zielony mini-raj na balkonie i tarasie!
  • Na boiskach sportowych – piłka nożna, tenis czy rugby – te sporty wymagają murawy. Trawa z rolki sprawdzi się lepiej niż prawdziwy trawnik dzięki swojej niezwykłej wytrzymałości.

Dystrybutor sztucznej trawy oferuje bogaty asortyment trawy z rolki na trawa-krajobrazowa.pl. Znajdziemy wiele modeli w atrakcyjnych cenach, różnych przeznaczeniach i soczyście zielonych odcieniach. Wybierz wariant idealny dla Twoich potrzeb i przekonaj się sam, że układanie sztucznej trawy łatwe i szybkie zajęcie, a jej użytkowanie to sama przyjemność!

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *