Najciekawsze lokalizacje w Lubinie do zamieszkania

Lublin to piękne miasto z wielokulturową tradycją i niepowtarzalnym klimatem. Choć przez lata niedoceniane, teraz ma swój dobry czas. Od kilku lat Lublin dynamicznie rozwija się gospodarczo, skutecznie przyciągając inwestorów i tworząc nowe miejsca pracy. To wabik, dla młodych ludzi, którzy coraz chętniej zostają w mieście, kupując tu mieszkanie.

Jeśli chodzi o rynek nieruchomości to rozwija się bardzo prężnie, wybór nowych mieszkań jest naprawdę duży. Zebraliśmy kilka najciekawszych lokalizacji.

Sławinek

Prestiżowa dzielnica miasta, której serce stanowi ulica Willowa. Okolica jest spokojna i kameralna. Zlokalizowane w okolicy osiedle pod nazwą Miasteczko Wikana to samowystarczalny obszar, który wyposażony jest we wszystko czego potrzeba. Są tu sklepy, punkty usługowe, poczta, a nawet paczkomaty. W niedalekiej odległości znajduje się państwowa szkoła i przedszkole, a także prywatne przedszkola i żłobki. Mieszkańcy mogą korzystać z dwóch przychodni państwowych i kilku prywatnych mają więc też dostęp do fachowej opieki medycznej. Niedaleko znajduje się Skansen czyli Muzeum Wsi Lubelskiej oraz Ogród Botaniczny. Okolica jest spokojna, i ma świetny dojazd do centrum miasta, a także do drogi wyjazdowej na Warszawę.

Zalew Zemborzycki

To wspaniała okolica, której centrum stanowi ogromny zbiornik wodny Zalew Zemborzycki. To idealna lokalizacja dla osób które lubią bliskość natury, a niekoniecznie zależy im na tym by być bardzo blisko centrum. Mieszkania Lublin jakie tu powstały to głównie Osiedle Marina – kameralne bloki, których mieszkańcy mogą korzystać ze wszystkich dobrodziejstw okolicy jak ścieżki piesze i rowerowe, baseny, park linowy i wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Węglin

To jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Lublina. Skupiona wokół ulicy Jana Pawła II część Lublina ma właściwie wszystko czego potrzeba do sprawnego funkcjonowania. Z mieszkań jakie są dostępne w tej okolicy warte uwagi jest zwłaszcza osiedle Sky House. Idealne dla młodych ludzi, ceniących wysoki komfort i nowoczesność.

Wszystkie te inwestycje są wspaniałe, bo i sam Lublin jest wspaniałym miastem. Kulturalnie ma naprawdę wiele od zaoferowania, i jest idealny zarówno dla młodych poszukujących wrażeń, dla rodzin z dziećmi jak i dla seniorów.

Chcesz wiedzieć więcej sprawdź stronę dewelopera Wikana na www.wikana.pl

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *