Szkło Lacobel zamist płytek

Wystrój wnętrz jest dziedziną architektury ulegającą stałej zmianie. Mistrzowie aranżacji wnętrz prześcigają się w coraz to ciekawszych i bardziej praktycznych rozwiązaniach. Jednym z tego rodzaju koncepcji, która na naszym rynku pojawiła się stosunkowo niedawno, jest wykorzystanie szkła jako zastępstwa kafelek.

Dzięki umieszczeniu na ścianie szkła najczęściej Lacobel, pomieszczenie wydaje się być znacznie bardziej lekkie i jasne, aniżeli w przypadku zastosowania kafelek. Kolejną zaletą tej techniki jest fakt, iż z łatwością dopasujemy kolor szkła do każdego rodzaju pomieszczenia niezależnie od jego stylu czy też koloru przewodniego. Warto także dodać, iż szkło tego rodzaju jest niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości. Za pomocą kilku ruchów doprowadzimy je do czystości, wykorzystując do tego celu zwykły płyn do mycia szyb czy też szkła.

Pomimo, iż takie przypadki zdarzają się stosunkowo rzadko, to zdarzają się osoby cierpiące na uczulenie na ceramikę lub też kleje wykorzystywane do ich przymocowywania na ścianie. Dla takich osób, idealną alternatywę będzie stanowiło szkło dekoracyjne Lacobel. Jeśli nie zależy nam na uzyskaniu efektu kolorystycznego szkła, możemy pokusić się o bezbarwne, które jest nie tylko tańsze, ale przede wszystkim rozjaśni pomieszczenie, nadając mu eleganckiego charakteru. Do wyboru będziemy mieć również różne typu szkła pod względem jego tekstury. Do najczęściej wybieranych należą szkła matowe oraz błyszczące, do wyboru mamy również piaskowane, satynowe oraz mleczne.

Jeszcze do niedawna szkło tego rodzaju wykorzystywało się przeważnie jako wypełnienie przestrzeni pomiędzy szafkami a blatem, dziś jednak równie chętnie, pokrywa się szklaną taflą ściany nad stołem czy też w każdym innym miejscu. Taka aranżacja jest niezwykle ciekawa i oryginalna. Jeśli wybierzemy szkło przezroczyste, możemy umieścić pod nim wybrane zdjęcie lub tapetę, co sprawi, że powierzchnia będzie stanowić element dekoracyjny.

Szkło Lacobel wraz z montażem w bardzo korzystnych cenach zamówisz w firmie Krak-Trans – Lacobel Kraków

Jedna Odpowiedź

Napisz Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *