Ogólnopolska sieć salonów grzejnikowych.

Ekskluzywna sypialnia

Współczesne grzejniki pokojowe, łazienkowe czy grzejniki kanałowe nie tylko doskonale zatrzymują bardzo cenne ciepło w domu. Potrafią również zaspokoić gusta estetyczne. Ogólnopolska sieć salonów grzejnikowych AG Grzejniki Design odpowiada na niezwykle rozwiniętą u współczesnych klientów potrzebę wielofunkcyjności.

Jak zatrzymywano ciepło w domu?

Zacznijmy jednak, od podstawowego zadania grzejników, czyli od zapewnienia i zatrzymania ciepła. A właściwie zróbmy jeszcze kilka kroków do tyłu. Jak zatrzymywano ciepło w domu, kiedy tak nowoczesne urządzenia jak zaawansowane technologicznie, bardzo dobrze przewodzące ciepło grzejniki łazienkowe czy grzejniki kanałowe istniały co najwyżej w wyobraźni szalonych konstruktorów? Otóż uszczelniano okna i drzwi watą, ewentualnie dostępnymi na rynku specjalnymi uszczelniaczami, taśmami. Inny domowy sposób to nie zasłanianie grzejników zasłonami. Albo przykręcanie kaloryferów nocą. Przełomem na rynku grzewczym, oprócz nowoczesnych grzejników pokojowych, były hermetyczne plastikowe okna. Oczywiście warto wszystkie te metody połączyć, gdyż zatrzymywanie ciepła w domu i oszczędność to szalenie ekologiczna i pozytywna sprawa.

Grzejniki łazienkowe, kanałowe, aluminiowe

Tak więc współcześni ludzie oczekują zaawansowanych technologii, ale też i wielofunkcyjności czyli na przykład jeśli owej efektywności towarzyszy wizualna efektowność. Stąd powstają takie miejsca jak ogólnopolska sieć salonów grzejnikowych AG Grzejniki Design – oferująca:

  • grzejniki dekoracyjne – wyróżniające się elegancją, a także ciekawą formą, kolorem, materiałem. Jakością i nowoczesnym, a jednocześnie estetycznym designem. Praktycznością Unikalnością. Są oryginalnym dopełnieniem domowej aranżacji. Zrywają z nudnym wzornictwem. Otwierają szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Mają formę loftową, panelową, kwadratową, okrągłą, trójkątną, półokrągłą, narożną, szklaną, rurową, falistą, w formie ławki i w wielu innych kształtach.
  • grzejniki łazienkowe – zapewniają ciepło w łazience, a jednocześnie są bardzo praktyczne, służąc na przykład jako półki do suszenia ręczników i ubrań. Są solidne i odporne na wilgoć. A jednocześnie dekoracyjne. Są chromowane, lustrzane, boczne, poziome i inne.
  • grzejniki aluminiowe – są bardzo popularne i niezwykle chętnie kupowane. Eleganckie, dekoracyjne i bardzo efektywne pod względem cieplnym. Lekkie i dobrze przewodzące ciepło. Kluczem do ich sukcesu jest materiał antykorozyjny, czyli zapobiegający osadzaniu się rdzy po wielu latach użytkowania. Używane zarówno w instalacjach otwartych jak i zamkniętych, stąd mogą być wykorzystywane w różnych aranżacjach.
  • grzejniki płytowe – uzupełniają instalację grzewczą w domu oraz w mieszkaniu. Idealne zarówno jako grzejniki łazienkowe jak i grzejniki pokojowe. Składają się z bardzo wytrzymałych osłon bocznych.
  • grzejniki kanałowe – łączą dyskrecję i subtelność z praktycznością. Montuje się je w podłodze, najczęściej wzdłuż drzwi balkonowych, tarasowych oraz wzdłuż okien. Dostępne są z wentylatorem i bez. Zajmują niewiele miejsca. Chronią pomieszczenie przed napływem zimnego powietrza z zewnątrz.

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *